IX Memorial Pedro García Vilar 2017. Alevíns
ALEVÍNS GRUPO A | ||||||
HORA | GRUPO | CAMPO | GL | LOCAL | VISITANTE | GV |
SÁBADO, 9 DE SETEMBRO | ||||||
9.45-10.05 | GRUPO A | A | 1 | Numancia de Ares | Galicia Mugardos | 1 |
9.45-10.05 | GRUPO A | B | 4 | CCRD Perlío | CD Miño | 2 |
10.35-10.55 | GRUPO A | A | 1 | Galicia Mugardos | CCRD Perlío | 0 |
10.35-10.55 | GRUPO A | B | 1 | CD Miño | Victoria FC | 4 |
12.25-12.45 | GRUPO A | A | 5 | Numancia de Ares | CCRD Perlío | 0 |
12.25-12.45 | GRUPO A | B | 1 | Galicia Mugardos | Victoria FC | 2 |
13.15-13.35 | GRUPO A | A | 3 | Numancia de Ares | CD Miño | 0 |
13.15-13.35 | GRUPO A | B | 0 | CCRD Perlío | Victoria FC | 3 |
16.00-16.20 | GRUPO A | A | 2 | Numancia de Ares | Victoria FC | 2 |
16.00-16.20 | GRUPO A | B | 2 | Galicia Mugardos | CD Miño | 0 |
ALEVÍNS GRUPO A CLASIFICACIÓN FINAL | |||||||||
GRUPO A | J | G | E | P | GF | GC | PUNTOS | DIF. | |
1 | Victoria FC | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | 4 | 10 | 7 |
2 | Numancia de Ares | 4 | 2 | 2 | 0 | 11 | 3 | 8 | 8 |
3 | Galicia Mugardos | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 3 | 7 | 2 |
4 | CCRD Perlío | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 11 | 3 | -7 |
5 | CD Miño | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 13 | 0 | -10 |
ALEVÍNS GRUPO B | ||||||
HORA | GRUPO | CAMPO | GL | LOCAL | VISITANTE | GV |
SÁBADO, 9 DE SETEMBRO | ||||||
10.10-10.30 | GRUPO B | A | 1 | Ánimas | Meirás CF | 0 |
10.10-10.30 | GRUPO B | B | 0 | R. Ferrol | Numancia de Ares B | 2 |
11.25-11.45 | GRUPO B | A | 2 | Meirás CF | R. Ferrol | 0 |
11.25-11.45 | GRUPO B | B | 1 | Numancia de Ares B | R. San Pedro | 0 |
12.50-13.10 | GRUPO B | A | 3 | Ánimas | R. Ferrol | 1 |
12.50-13.10 | GRUPO B | B | 1 | Meirás CF | R. San Pedro | 2 |
13.40-14.00 | GRUPO B | A | 1 | Ánimas | Numancia de Ares B | 3 |
13.40-14.00 | GRUPO B | B | 0 | R. Ferrol | R. San Pedro | 1 |
16.25-16.45 | GRUPO B | A | 1 | Ánimas | R. San Pedro | 1 |
16.25-16.45 | GRUPO B | B | 0 | Meirás CF | Numancia de Ares B | 1 |
ALEVÍNS GRUPO B CLASIFICACIÓN FINAL | |||||||||
GRUPO B | J | G | E | P | GF | GC | PUNTOS | DIF. | |
1 | Numancia de Ares B | 4 | 4 | 0 | 0 | 7 | 1 | 12 | 6 |
2 | Ánimas | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 5 | 7 | 1 |
3 | R. San Pedro | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 7 | 1 |
4 | Meirás CF | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 4 | 3 | -1 |
5 | R. Ferrol | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 8 | 0 | -7 |
FASE FINAL ALEVÍNS | ||||||
HORA | GRUPO | CAMPO | GL | LOCAL | VISITANTE | GV |
SÁBADO, 9 DE SETEMBRO | ||||||
17.40-18.15 | SEMIFINAL | A | 3 | Victoria FC | Ánimas | 0 |
17.40-18.15 | SEMIFINAL | B | 1 | Numancia de Ares B | Numancia de Ares | 0 |
19.40-20.05 | FINAL | A | 2 | Victoria FC | Numancia de Ares B * |
2 |
19.40-20.05 | 3º Y 4º | B | 1 | Ánimas | Numancia de Ares | 5 |
* Gañador o Numancia de Ares B por penaltis.
Coa colaboración de