VII MEMORIAL “PEDRO GARCIA VILAR”. RESULTADOS.
SEGUNDA XORNADA DE COMPETICIÓN
Unha vez rematado o VII Memorial “Pedro García Vilar” a continuación expoñemos os resultados dos partidos e clasificacións de cada unha das categorías.
Dende a ADR Numancia de Ares o noso agradecemento a os clubes participantes e a noraboa a todolos equipos. Tamén a nosa gratitude a Supermercados CLAUDIO (Ares), GADIS, BASE DEPORTE (Betanzos), Ferretería SAR (Ares), concello de Ares e Protección Civil de Ares pola sua colaboración.
Ares, 12 de setembro de 2015.
PREBENXAMINS
PREBENXAMINS (GRUPO A) |
|||
VENRES 11 SETEMBRO |
16:15 - 16:40 |
NUMANCIA - G. MUGARDOS |
3 - 4 |
MIÑO - ANIMAS |
0 - 1 |
||
18:15 - 18:40 |
NUMANCIA - MIÑO |
2 - 3 |
|
G. MUGARDOS - ANIMAS |
1 - 4 |
||
SABADO 12 SETEMBRO |
10:45 - 11:10 |
NUMANCIA - ANIMAS |
1 - 5 |
G. MUGARDOS - MIÑO |
2 - 3 |
PREBENXAMINS: CLASIFICACION (GRUPO A) |
|||||||||
Clasif |
Equipo |
Xog. |
Gañ. |
Emp. |
Perd. |
Goles |
Punt |
||
Favor |
Cont. |
Difer. |
|||||||
1 |
ANIMAS |
3 |
3 |
0 |
0 |
10 |
2 |
8 |
9 |
2 |
MIÑO |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
5 |
1 |
6 |
3 |
G. MUGARDOS |
3 |
1 |
0 |
2 |
7 |
9 |
-2 |
3 |
4 |
NUMANCIA |
3 |
0 |
0 |
3 |
6 |
12 |
-6 |
0 |
PREBENXAMINS (GRUPO B) |
|||
VENRES 11 SETEMBRO |
16:45 - 17:10 |
O VAL - R. SAN PEDRO |
8 - 0 |
D. NARÓN - PORTUARIOS |
2 - 0 |
||
18:45 - 19:10 |
O VAL - D. NARON |
2 - 1 |
|
R. SAN PEDRO - PORTUARIOS |
0 - 8 |
||
SABADO 12 SETEMBRO |
11:15 - 11:40 |
O VAL - PORTUARIOS |
1 - 1 |
R. SAN PEDRO - D. NARON |
0 - 9 |
PREBENXAMINS: CLASIFICACION (GRUPO B) |
|||||||||
Clasif |
Equipo |
Xog. |
Gañ. |
Emp. |
Perd. |
Goles |
Punt |
||
Favor |
Cont. |
Difer. |
|||||||
1 |
O VAL |
3 |
2 |
1 |
0 |
11 |
2 |
9 |
7 |
2 |
D. NARON |
3 |
2 |
0 |
1 |
12 |
1 |
11 |
6 |
3 |
PORTUARIOS |
3 |
1 |
1 |
1 |
9 |
3 |
6 |
4 |
4 |
R. SAN PEDRO |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
25 |
-25 |
0 |
PREBENXAMINS: XORNADA FINAL |
||||
HORA |
POSTO |
CAMP |
PARTIDO |
RESULTADO |
15:45 |
7º - 8º POSTO |
B |
NUMANCIA - R. SAN PEDRO |
11 - 0 |
5º - 6º POSTO |
A |
G. MUGARDOS - PORTUARIOS |
1 - 5 |
|
18:00 |
3º - 4º POSTO |
B |
MIÑO - D. NARON |
0 - 4 |
1º - 2º POSTO |
A |
ANIMAS - O VAL |
3 - 3 (Pp 3- 3) |
PREBENXAMINS: CLASIFICACION FINAL |
|||
1 |
ANIMAS (sorteo) |
5 |
PORTUARIOS |
2 |
O VAL |
6 |
G. MUGARDOS |
3 |
DEPORTIVO NARON |
7 |
NUMANCIA |
4 |
MIÑO |
8 |
R. SAN PEDRO |
BENXAMINS
BENXAMINS (GRUPO A) |
|||
VENRES 11 SETEMBRO |
17:15 - 17:40 |
NUMANCIA - G. MUGARDOS |
2 - 2 |
R. DE NEDA - PERLIO |
0 - 2 |
||
19:15 - 19:40 |
NUMANCIA - R. DE NEDA |
2 - 2 |
|
G. MUGARDOS - PERLIO |
1 - 2 |
||
SABADO 12 SETEMBRO |
12:45 - 13:10 |
NUMANCIA - PERLIO |
3 - 1 |
G. MUGARDOS - R. DE NEDA |
1 - 0 |
BENXAMINS: CLASIFICACION (GRUPO A) |
|||||||||
Clasif |
Equipo |
Xog. |
Gañ. |
Emp. |
Perd. |
Goles |
Punt |
||
Favor |
Cont. |
Difer. |
|||||||
1 |
PERLIO |
3 |
2 |
0 |
1 |
5 |
4 |
1 |
6 |
2 |
NUMANCIA |
3 |
1 |
2 |
0 |
7 |
5 |
2 |
5 |
3 |
G. MUGARDOS |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
4 |
0 |
4 |
4 |
R. DE NEDA |
3 |
0 |
1 |
0 |
2 |
5 |
-3 |
1 |
BENXAMINS (GRUPO B) |
|||
VENRES 11 SETEMBRO |
17:45 - 18:10 |
ANIMAS - FREIXO |
0 - 1 |
O VAL - PORTUARIOS |
1 - 2 |
||
19:45 - 20:10 |
ANIMAS - O VAL |
1 - 0 |
|
FREIXO - PORTUARIOS |
2 - 1 |
||
SABADO 12 SETEMBRO |
13:15 - 13:40 |
ANIMAS - PORTUARIOS |
1 - 2 |
FREIXO - O VAL |
0 - 0 |
BENXAMINS: CLASIFICACION (GRUPO B) |
|||||||||
Clasif |
Equipo |
Xog. |
Gañ. |
Emp. |
Perd. |
Goles |
Punt |
||
Favor |
Cont. |
Difer. |
|||||||
1 |
FREIXO |
3 |
2 |
1 |
0 |
3 |
1 |
2 |
7 |
2 |
PORTUARIOS |
3 |
2 |
0 |
1 |
5 |
4 |
1 |
6 |
3 |
ANIMAS |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
3 |
-1 |
3 |
4 |
O VAL |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
3 |
-2 |
1 |
BENXAMINS: XORNADA FINAL |
||||
HORA |
POSTO |
CAMP |
PARTIDO |
RESULTADO |
16:30 |
7º - 8º POSTO |
B |
R. DE NEDA - O VAL |
2 - 3 |
5º - 6º POSTO |
A |
G. MUGARDOS - ANIMAS |
3 - 2 |
|
18:45 |
3º - 4º POSTO |
B |
NUMANCIA - PORTUARIOS |
3 - 2 |
1º - 2º POSTO |
A |
PERLIO - FREIXO |
1 - 0 |
BENXAMINS: CLASIFICACION FINAL |
|||
1 |
PERLIO |
5 |
G. MUGARDOS |
2 |
FREIXO |
6 |
ANIMAS |
3 |
NUMANCIA |
7 |
O VAL |
4 |
PORTUARIOS |
8 |
R. DE NEDA |
ALEVINS
ALEVINS (GRUPO A) |
|||
SABADO 12 |
09:45 - 10:10 |
NUMANCIA - G. MUGARDOS |
2 - 2 |
PERLIO - EUME |
2 - 1 |
||
11:45 - 12:10 |
NUMANCIA - PERLIO |
0 - 2 |
|
G. MUGARDOS - EUME |
2 - 2 |
||
13:45 - 14:10 |
NUMANCIA - EUME |
0 - 3 |
|
G. MUGARDOS - PERLIO |
1 - 4 |
ALEVINS: CLASIFICACION (GRUPO A) |
|||||||||
Clasif |
Equipo |
Xog. |
Gañ. |
Emp. |
Perd. |
Goles |
Punt |
||
Favor |
Cont. |
Difer. |
|||||||
1 |
PERLIO |
3 |
3 |
0 |
0 |
8 |
2 |
6 |
9 |
2 |
EUME |
3 |
1 |
1 |
0 |
6 |
4 |
2 |
4 |
3 |
G. MUGARDOS |
3 |
0 |
2 |
1 |
5 |
8 |
-3 |
2 |
4 |
NUMANCIA |
3 |
0 |
1 |
2 |
2 |
7 |
-5 |
1 |
ALEVINS (GRUPO B) |
|||
SABADO 12 |
10:15 - 10:40 |
VICTORIA - FREIXO |
3 - 0 |
R. SAN PEDRO - R. SADENSE |
0 - 9 |
||
12:15 - 12:40 |
VICTORIA - R. SAN PEDRO |
3 - 1 |
|
FREIXO - R. SADENSE |
0 - 1 |
||
14:15 - 14:40 |
VICTORIA - R. SADENSE |
1 - 1 |
|
FREIXO - R. SAN PEDRO |
3 - 1 |
ALEVINS: CLASIFICACION (GRUPO B) |
|||||||||
Clasif |
Equipo |
Xog. |
Gañ. |
Emp. |
Perd. |
Goles |
Punt |
||
Favor |
Cont. |
Difer. |
|||||||
1 |
R. SADENSE |
3 |
2 |
1 |
0 |
11 |
1 |
10 |
7 |
2 |
VICTORIA |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
2 |
5 |
7 |
3 |
FREIXO |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
5 |
-2 |
3 |
4 |
R. SAN PEDRO |
3 |
0 |
0 |
3 |
2 |
15 |
-13 |
0 |
ALEVINS: XORNADA FINAL |
||||
HORA |
POSTO |
CAMP |
PARTIDO |
RESULTADO |
17:15 |
7º - 8º POSTO |
B |
NUMANCIA - R. SAN PEDRO |
2 - 0 |
5º - 6º POSTO |
A |
G. MUGARDOS - FREIXO |
0 - 4 |
|
19:30 |
3º - 4º POSTO |
B |
EUME - VICTORIA |
0 - 12 |
1º - 2º POSTO |
A |
PERLIO - R. SADENSE |
2 - 3 |
ALEVINS: CLASIFICACION FINAL |
|||
1 |
R. SADENSE |
5 |
FREIXO |
2 |
PERLIO |
6 |
G. MUGARDOS |
3 |
VICTORIA |
7 |
NUMANCIA |
4 |
EUME |
8 |
R. SAN PEDRO |